Z okazji Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu zorganizowana została zabawa z bohaterami jednej z dziecięcych bajek. Dzieci podejmowały liczne sportowe wyzwania , współdziałały i bawiły się w zespołach. Całej zabawie przyświecała idea, że razem możemy więcej. Wszystkie Przedszkolaki otrzymały również dyplom i upominek.(A.W.)