W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt.: ,,Ekologiczna ozdoba świąteczna”.

I miejsce zajęła Lilianna z gr. Sarenki,

II miejsce Nestor z gr. Sówki

III miejsce Aleksandra z gr. Sarenki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim 29 uczestnikom i ich rodzinom. Prace są przepiękne! (A.W.)