W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt.: ,,Ekologiczna ozdoba świąteczna”.
I miejsce zajęła Lilianna z gr. Sarenki,
II miejsce Nestor z gr. Sówki
III miejsce Aleksandra z gr. Sarenki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim 29 uczestnikom i ich rodzinom. Prace są przepiękne! (A.W.)



