Dzisiaj wszystkie przedszkolaki otrzymały zaproszenie do grupy SÓWKI na przedstawienie pt. KRÓLOWA ŚNIEGU. Biletem wstępu było przyniesienie karmy dla kotów. Młodsze dzieci z podziwem oglądały starszych kolegów w roli aktorów. Przedstawienie bardzo podobało się widzom i aktorzy zebrali gromkie brawa. Dziękujemy grupie SOWY za zaproszenie na przedstawienie.