1 grudnia odbył się kiermasz babeczek, które Dzieci wraz z Rodzicami piekli i dekorowali. Babeczki były tak piękne, że ciężko było się zdecydować, którą wybrać 🙂

Dzięki Państwa życzliwości udało się zebrać 2951 zł. Cała suma zostanie przekazana na zakup nowych instrumentów muzycznych, które będą używane podczas codziennych zajęć.

Dziękujemy za okazane serce <3