1 grudnia odbył się kiermasz babeczek, które Dzieci wraz z Rodzicami piekli i dekorowali. Babeczki były tak piękne, że ciężko było się zdecydować, którą wybrać 🙂
Dzięki Państwa życzliwości udało się zebrać 2951 zł. Cała suma zostanie przekazana na zakup nowych instrumentów muzycznych, które będą używane podczas codziennych zajęć.
Dziękujemy za okazane serce <3



