Nasze miasto w najbliższych dniach będzie obchodziło 100-lecie powstania. Z tej okazji dzieci z gdyńskich szkół i przedszkoli włączyły się w akcję “Urodzinowa kartka dla Gdyni”. Nasze przedszkole też dołączyło do tej akcji a w rezultacie powstała jedna wspólna kartka od wszystkich grup. Każda grupa wyraziła swoje życzenia rysunkiem a nauczyciele dopisali krótki tekst. Efekt można podziwiać w holu naszego przedszkola a oryginał w Urzędzie Miasta Gdynia w specjalnej księdze pamiątkowej. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Gdynio, rozwijaj się i piękniej z dnia na dzień.(M.S.)
Udostępnij ten wpis

